Новини

Свята 08.05.2021

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ, З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

Шановні колеги, учні! Від щирого серця вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

2, Заходи 26.04.2021

Заходи у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї, присвячені 35-річниці Чорнобильської катастрофи.

З 22 по 26 квітня у  Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї відбулися виховні заходи, присвячені 35-річниці Чорнобильської катастрофи.

Заходи 19.04.2021

У Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї проведені заходи з профілактики конфліктів в учнівському середовищі.

У квітні практичний психолог ліцею Надія Богословська провела заходи для першокурсників, які були спрямовані на профілактику конфліктів в учнівському середовищі. 

4, Заходи 02.04.2021

Конкурс професійної майстерності з професії "Офіціант. Бармен".

У Маріупольському професійному машинобудівному ліцею відбувся конкурс професійної майстерності з професії "Офіціант. Бармен", серед здобувачів освіти першого курсу навчання.

Обласні заходи 26.03.2021

Участь в обласному педагогічному онлайн консиліумі «Труднощі роботи сучасного класного керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти" Циганчук Л.О.

26 березня 2021 року викладач суспільних дисциплін Любов Циганчук взяла участь в обласному педагогічному онлайн консиліумі «Труднощі роботи сучасного класного керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти". 

'