Батьківські збори у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї.

Заходи 25.10.2018

24 та 25 жовтня 2018 року в приміщенні актової зали МПМЛ відбулися загальноліцейські батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в ліцеї. Перед батьками виступили директор ліцею Бурлаков А.С., заступник директора з навчально-виробничої роботи Сафановська І.В., заступник директора з навчальної роботи Солопко Г.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи Гакєєва Н.О. та соціальний педагог Губарева В.П. На зборах обговорювали питання харчування, організацію навчально-виховного процесу та побуту учнів, які проживають в гуртожитку, зайнятості  в позаурочний час, відвідування занять, проведення виробничого навчання та виробничої практики. Особлива увага батьків була звернена на профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі. Заступник директора з навчально-виховної роботи  Гакєєва Н.О. та соціальний педагог Губарева В.П. розповіли про актуальні питання нашого сучасного суспільства:

1. Ознаки та фактори підліткового суїциду, батькам були надані поради щодо його запобігання.

2. Фактори підліткової жорстокості, поняття «булінгу» та відповідальність батьків за виховання своїх дітей та за їх вчинки.

3. Запобігання та протидія домашньому насильству.

Наприкінці зборів директор ліцею Бурлаков А.С. запросив батьків до співпраці, наголосив на важливості їхньої ролі у вихованні та розвитку дітей. На завершення Анатолій Сергійович подякував батькам за увагу, за кроки назустріч дітям і педагогам. Після загальних зборів батьки продовжили жваво обговорювати і обмінюватися своїми думками та враженнями у навчальних кабінетах з майстрами виробничого навчання та класними керівниками.

'