Участь Маріупольського професійного машинобудівного ліцею у профорієнтаційному заході Ярмарок професій «Місто майстрів», організований Маріупольським міським центром зайнятості.

Профорієнтація 22.05.2019

22.05.2019 року наш ліцей взяв участь у міському профорієнтаційному заході Ярмарок професій «Місто майстрів», який відбувся на Театральній площі м. Маріуполя. На цьому заході представники МПМЛ надавали здобувачам освіти міських шкіл інформацію щодо умов вступу та навчання у ліцеї, представили виставку технічної та декоративно-прикладної творчості, ознайомили із професіями, правилами прийому до нашого ліцею та роздавали інформаційні матеріали. Також учні Маріупольського професійного машинобудівного ліцею допомагали організаторам заходу в установці обладнання та технічних питаннях. Захід Ярмарок професій «Місто майстрів» пройшов на високому рівні та надав можливість закладам освіти та підприємствам нашого міста показати свої переваги та презентувати професії.

Дякуємо Маріупольському міському центру зайнятості за гарну організацію, цікавий досвід та надану можливість прийняти участь нашому ліцею у цьому заході!

'