Нагородження педагогічних працівників та здобувачів освіти Маріупольського професійного машинобудівного ліцею Національним центром "Мала академія наук України" НАН України та НМЦ ПТО у Донецької області.

Нагороди 27.05.2019

27 травня 2019 року до нашого ліцею завітали директор НМЦ ПТО у Донецькій області Гончаров Е.В. та методист Глобіна Н.С. з відповідальною та приємною місією – врученням заслужених винагород нашим педагогічним працівникам та здобувачам освіти. За дорученням президії Національної академії наук України та Національного центру "Мала академія наук України" Едуард В’ячеславович нагородив:

- Подякою за значні успіхи у науково-дослідницькій діяльності та науково-практичні надбання в галузі професійної освіти Клименко Владислава, здобувача професійної освіти групи № 11 за професією "Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням".

- Грамотами за плідну професійну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання молодого покоління на прикладі трудової діяльності Войтовську Ірину Володимирівну, викладача предметів професійно-теоретичної підготовки з професії "Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням" та Глєбову Жанну Геннадіївну, майстра в/н з професії "Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням".

Також НЦ "Мала академія наук України" був безкоштовно переданий колективу ліцею Збірник наукових матеріалів IV Всеукраїнської науково-практичної конференції. Крім того, Едуард В’ячеславович нагородив подякою від НМЦ ПТО у Донецькій області директора ліцею Бурлакова А.С. за створення належних умов для творчої роботи колективу та привітав з 20-ти річним Ювілеєм роботи на посаді авторитетного професіонала своє справи, досвідченого методиста НМЦ ПТО у Донецькій області, "спеціаліста вищої категорії", "Відмінника освіти" - Глобіну Н.С. Наприкінці заходу Гончаров Е.В. вручив подяки викладачам Циганчук Л.О. та Івашиніній Т.І. за якісну підготовку учнів до обласного конкурсу творчих робіт до Днів пам’яті та примирення. У відповідь на привітання директор МПМЛ Бурлаков А.С. від імені всього педагогічного колективу ліцею висловив подяку Гончарову Е.В. за візит та щирі привітання.


'