Відкриті уроки молодих майстрів виробничого навчання Партакела А.С. та Білої Я.Ю. Маріупольського професійного машинобудівного ліцею.

Відкритий урок 27.11.2019

Протягом листопада у нашому ліцеї були проведені перші відкриті уроки майстрів в/н Партакела А.С. у групі № 22 «Перукар (перукар-модельєр)» та Білої Я.Ю. у групі № 15 «Кухар, кондитер». Темою уроку майстра в/н Партакела А.С. була «Лікувальне миття волосся». Під час проведення уроку були використані різноманітні інтерактивні засоби навчання, а також демонструвалися презентація та навчальні фільми. Здобувачі освіти із зацікавленістю слухали майстра про лікувальні процедури та засоби, а потім із задоволенням застосували набуті знання на практиці. Темою уроку майстра в/н Білої Я.Ю. була «Механічна кулінарна обробка лускатої риби та приготування напівфабрикатів з неї». На уроці здобувачі освіти отримали знання, які будуть використовувати у професії. Вивчили технологію розбирання риби на шматки-кругляки та філе. Майстер виробничого навчання уміло здійснювала перехід від одного виду роботи до іншого, що стимулювало активну діяльність учнів на уроці. Для досягнення мети уроку на етапі вступного інструктажу були використані презентація, навчальний фільм, методичні рекомендації по виконанню практичних завдань. Отже, уроки Партакела А.С. та Білої Я.Ю. пройшли на достатньо - професійному рівні. Здобувачі освіти на уроках були активними учасниками навчального процесу.

Бажаємо нашим молодим спеціалістам подальших успіхів у майбутній роботі та стати справжніми професіоналами у справі навчання та виховання підростаючого покоління!


'