Проведення Олімпійського тижня у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї

Події 22.09.2021

       Традиційно у вересні в ліцеї було проведено «Олімпійський тиждень».

       З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, шляхом залучення здобувачів освіти до занять спортом, поліпшення якості освітньо-виховної роботи зі здобувачами освіти  з питань здорового способу життя, збереження та зміцнення здоров’я, підвищення фізичної та розумової працездатності , було організовано та проведено чимало різноманітних заходів.

        Олімпійський тиждень розпочався з урочистої лінійки.

До Дня фізичної культури та спорту здобувачі освіти третього курсу взяли участь у флешмобі «Рух - це життя!». Головна мета заходу – забезпечити учасникам активність,бадьорість та гарний настрій.

        Також відбулися змагання з міні-футболу серед здобувачів освіти І, II, III курсу та ПЗСО.

         У групах першого курсу проведено  Олімпійський урок – презентацію «Історія  олімпійських  ігор – від  давнини  до  сучасності», на якому здобувачі освіти мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну.

          Здобувачі освіти із задоволенням взяли участь у виставці рефератів «Олімпійські ігри Токіо - 2020».

          Серед груп другого курсу було проведено Олімпійський урок під назвою «Швидше, Вище, Сильніше!». Ми переконались, що в нашому ліцеї вчаться спритні, швидкі та сильні юнаки.

          Також здобувачі освіти проявили свої художні здібності, малюючи малюнки на олімпійську тематику та підготували кросворди на тему  «Олімпійські види спорту».

          Цікаво проведено спортивний квест «Молодь обирає здоров’я», де учасники продемонстрували не тільки свою фізичну підготовку, а й розумові здібності. Вони розв’язували  завдання, які були пов’язані з датами проведення  Олімпійських ігор.

         Тиждень закінчився  змаганнями з тяжкої атлетики серед юнаків, які проживають у гуртожитку. Веселими, натхненними і задоволеними залишилися всі учасники змагань.

Тиждень пройшов цікаво,ефективно та корисно.
'