Педагогічні посиденьки в Маріупольському професійному машинобудімному ліцеї

Заходи 12.10.2021
Креативність – це здатність створювати і знаходити нові оригінальні ідеї, це вміння генерувати велику кількість нестандартних думок, це створення нового з того, що вже є. Учасники методичного заходу «Педагогічні посиденьки», який відбувся 8 жовтня 2021 року в Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї, на власному прикладі показали значущість креативності для педагогів.
Третій рік поспіль педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Маріупольського методичного об’єднання за спрямуванням підготовки кухарів збираються разом для обміну досвідом, новими напрацюваннями, методичними знахідками.
Захід відкрила методист НМЦ ПТО Донецької області Ніна Глобіна, яка побажала всім учасникам заходу успіхів та гарного настрою.
Проходила ця зустріч у нестандартному форматі - увазі колег були представлені страви різних країн. Столи були оформлені відповідно обраної тематики, педагоги були вдягнені в костюми або мали елементи національних костюмів в своєму одязі.
Господарі, педагогічні працівники Маріупольського професійного машинобудівного ліцею, оформили залу, де відбувалася зустріч, у французькому стилі та презентували французьку кухню, бо Франція по праву заслужила славу законодавиці кулінарного мистецтва.
Представники Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі обрали греко-українську кухню, підтримуючі презентацію страв колоритними грецькими піснями і танцями.
Педагогічні працівники Маріупольського професійного ліцею будівництва представили страву української кухні – млинці: з начинками, з різного тісту, з додаванням декількох видів соусів. Усього 13 різних видів млинців!
Майстриня виробничого навчання Маріупольського вищого металургійного професійного училища обрала кухню Японії та презентувала традиційну страву цієї країни – роли.
"Педагогічні посиденьки" супроводжувалися відеопрезентаціями, танцями, віршами, теплими словами від учасників заходу.
Наприкінці заходу Ніна Глобіна подякувала всіх учасників заходу та побажала і в наступному році продовжувати традицію педагогічних посиденьок. Зустріч однодумців пройшла в теплій та дружній атмосфері з урахуванням усіх умов адаптивного карантину.
'