Звіт щодо проведення заходу «Козацькі розваги», приуроченого до Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України

Заходи 18.10.2021
     Традиційно, у переддень свята до Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України, 13 жовтня в Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї був проведений захід «Козацькі розваги», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в сучасної молоді.
 Захід проходив у спортивному залі ліцею. Команди 1 курсу змагались у спортивних конкурсах та естафетах. Під час змагань кожна команда мала змогу показати силу, кмітливість, спритність, винахідливість і навіть артистичні таланти, які супроводжувались піснями у виконані козачек. Беручи участь у різноманітних конкурсах здобувачі освіти  продемонстрували високий рівень фізичної підготовки та наполегливості до здобуття перемоги. Команди - переможці, а також учасники змагань  були нагороджені грамотами.

Відеопосилання 1

Відеопосилання 2
'