Тренінг за темою: «Успішна адаптація. Створення дружнього колективу в гуртожитку».

Тренінг 18.10.2021

12 жовтня у Маріупольському професійному машинобудівному ліцеї практичним психологом Богословською Надією був проведений тренінг за темою: «Успішна адаптація. Створення дружнього колективу в гуртожитку».

Метою заходу було: полегшити процес пристосування першокурсників до умов мешкання у гуртожитку, та профілактика проявів дезадаптації в поведінці новоприбулих здобувачів освіти.

Групова форма тренінгу дозволила достатньо легко моделювати процес міжособистісної взаємодії, відпрацьовувати різні ситуації.

В процесі тренінгової роботи здобувачі освіти перших курсів знайомились та краще вивчали один одного, вчились розуміти своїх однолітків без слів. Окрім вправ на знайомство та взаємодію були реалізовані завдання спрямовані на побудову команди, і на роботу в групі

В цілому, тренінг пройшов жваво, першокурсники приймали активну участь в роботі. Виконання вправ «Знайомство», «Атоми і молекули», "Ми з тобою схожі тим, що…", "Зірочка, вісімка, квадрат", "Чи добре бути в команді", "Малюнок на спині" та інш, допомогло ліцеїстам знайти найбільш дієві способи, щоб увійти до нового  соціального середовища і почувати себе комфортно. А також дозволило  учням ближче познайомитись один з одним, і знайти своє місце в групі.

'